Nawigacja

Dealer w Twoim regionie

Filmy

 

 

 

Eligiusz Szymański Główny Konstruktor

 

 

Farmtrac 7100 DT IIIB

 

INFORMACJE

Farmtrac Farmtrac je evropským výrobcem zemědělských traktorů. Firma vznikla v roce 2000. Traktory Farmtrac byly odměněny mnoha cenami a jejich konstrukce splňuje rigoristické Evropské normy EURO III. A, je jednoduchá a spolehlivá a je charakterizována nízkými provozními náklady. 

V jejich konstrukci byly použity komponenty světové třídy – mimo jiné originální motor Perkins, převodovka Carraro / ZF, Bosh, MITA a jiné. Zaručuje to trvanlivost a spolehlivost traktorů i v obtížných klimatických a terénních podmínkách.

O nás

FARMTRAC TRACTORS EUROPE je součástí koncernu Escorts Ltd – světového potentáta a výrobce traktorů fungujícího od roku 1944. Farmtrac zahájil výrobu v roku 2000 v Polsku a je nyní největším tuzemským výrobcem zemědělských traktorů. Traktory Farmtrac jsou prodávány do více než 15 evropských států.

Traktory Farmtrac se zakládají na jednoduché a spolehlivé konstrukci, ve které jsou používané nejlepší světové komponenty. Mezi našimi dodavateli jsou mimo jiné. ZF, Bosch, Perkins, Carraro, MITA a jiné podsestavy renomovaných značek.

Máme vlastní oddělení vývoje výrobku, ve kterém zaměstnáváme přední specialisty – často s více než třicetiletými zkušenostmi. Všechny naše výrobky mají evropskou homologaci a splňují všechny evropské normy. Naše nynější nabídka obsahuje 20 typů a variant traktorů.